DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Po raz pierwszy w naszym przedszkolu w dniu 27 września 2013 roku obchodziliśmy  Święto Przedszkolaka. Na ten dzień każde dziecko przygotowało strój do przebrania. Bal przedszkolaka dostarczył dzieciom mnóstwo zabawy, radości i magii. Było wiele konkursów, oraz zabaw tanecznych. Najciekawszą atrakcją tego dnia był tort dla każdej grupy. Uroczyście wszystkie dzieci odśpiewały „Hymn przedszkolaka”. Również w oddziałach przedszkolnych w szkole podstawowej nr 53 obchodziliśmy dzień przedszkolaka. Dzieci przebrane były zgodnie z nazwami swoich grup tj: słoneczka, muchomorki i motylki. Dzieci brały udział w rożnych przygotowanych konkursach, bawiły się świetnie przy muzyce oraz miały pyszny poczęstunek. W tym dniu nikt się nie nudził i bardzo miło spędził czas.